Ten serwis wykorzystuje technologię ciasteczek.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza akceptację.

Zrozumiałem

Naszą inspiracją są potrzeby klientów.
To one wyznaczają kierunek naszego myślenia i decydują o ostatecznym wizerunku wnętrza.

Zespół Pracowni Wnętrz ARKA posiada wszystkie cechy niezbędne, do zaspokojenia najbardziej wyrafinowanych gustów: wiedzą merytoryczną i praktyczną, doświadczenie, inwencję. Współpracuje z profesjonalistami w zakresie wykonawczo - wykończeniowym, prowadząc nadzór autorki nad realizacją projektów.

Projektujemy wnętrza: klasyczne, nowoczesne, awangardowe, pełne projekty domów i mieszkań oraz pojedyncze pomieszczenia: salony, jadalnie, sypialnie, kuchnie, łazienki, garderoby, kominki, hole, pokoje młodzieżowe, schody, gabinety, dobieramy kolory ścian, podłogi, obrazy, dodatki.

KONTAKT: Pracownia Wnętrz ARKA - Projektowanie Wnętrz
ul. Nowohucka 69A 30-728 Kraków
tel. 012 656 39 00 wew. 35
tel. kom. 668 246 471
e-mail: pracownia@arka-meble.pl
 Zasady Wykonywania Usługi Projektowania Wnętrz przez studio meblowe ARKA

Wykonanie usługi obejmuje:

1.      Wizytę Projektanta Wnętrz w domu Klienta, po uprzednim umówieniu się telefonicznym, mailowym lub za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego zamieszczonego na stronie internetowej studia meblowego ARKA. Wizyta jest jednorazowa i czas jej trwania wynosi ok. 2 godz.


2.      Podczas wizyty wykonywany jest pomiar pomieszczeń w domu Klienta oraz w trakcie rozmowy  ustalone zostają potrzeby związane z urządzaniem wnętrz.


3.      Projekt wnętrz zostaje wykonany na podstawie wizyty w domu Klienta, rozmowy  oraz w oparciu o ofertę jaką dysponuje studio meblowe ARKA . Projekt nie obejmuje zmian architektury wnętrza, tzn. przestawiania ścian, zmian w instalacji elektrycznej itp.
Wykonanie projektu takich zmian architektonicznych wnętrza jest możliwe na zasadzie indywidualnych uzgodnień i odrębnej wyceny.


4.      Usługa Projektowania Wnętrz zawiera konsultacje i pomoc w ustaleniu kolorystyki mebli oraz ścian, doborze lamp, dywanów, obrazów, dodatków dekoracyjnych.


5.      Po wykonaniu Projektu Wnętrz umawiana jest konsultacja z Klientem w siedzibie studia meblowego ARKA w celu przygotowania ostatecznej wersji projektu.


6.      Przekazanie projektu wnętrza w formie drukowanej lub elektronicznej następuje po jego akceptacji i złożeniu zamówienia na produkty w studiu meblowym ARKA o wartości minimalnej 5000 zł.


Możliwe opłaty:


Usługa Projektowania Wnętrz wykonywana przez studio meblowe ARKA realizowana jest w odległości do 50 km od siedziby firmy w Krakowie (Kraków,  ul. Nowohucka 69a) do miejsca  w którym usługa została umówiona.


W przypadku odległości powyżej 50 km zostanie doliczona dodatkowa opłata za dojazd w wysokości 2,5 zł za każdy kilometr. Opłata ta nie podlega zwrotowi.


ZAPRASZAMY do WSPÓŁPRACY