Ten serwis wykorzystuje technologię ciasteczek.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza akceptację.

Zrozumiałem

stół ODESSA


Producent: Ligne Roset
Kraj: Francja
Projekt: Mauro Lipparini

Odessa -  stół do jadalni z podstawą z lakierowanej stali. 
BLATY DREWNIANE: w matowej, lakierowanej masywnej płycie z europejskiego orzecha lub naturalnym litym dębie, grubość 40 mm, z opływowymi krawędziami; lub w fornirowanej MDF fornirowanej dębem o grubości 12 mm.
BLATY CERAMICZNE (do okrągłych i owalnych stołów): z ceramicznej kamionki o grubości 6 mm (metaliczny antracyt, biały marmur lub biały) przyklejony do szklanej płyty o grubości 8 mm (całkowita grubość 14 mm).
BLATY KAMIENNE CERAMICZNE (w przypadku stołów prostokątnych): z ceramicznej kamionki o grubości 6 mm (metaliczny antracyt, biały marmur lub biały) przyklejony do czarnej lub białej płyty MDF o grubości 12 mm, lekko odchylonej od krawędzi i przykręcanej do 12 cm stalowego wspornika cofniętego o 12 cm od krawędzi blatu.
BLATY MARMUROWE: (okrągły stół Ø tylko 130 cm): marmur Carrara o grubości 20 mm.
Okrągłe stoły Ø 130 cm i 148 148 cm, owalny stół i prostokątne stoły L 200/220/240/260 są dostępne tylko ze stałymi blatami.
Stół prostokątny L 180 jest dostępny ze stałym lub przedłużonym blatem (z 1 x integralnym przedłużeniem 59 cm). W wersjach drewnianych (naturalny dąb i orzech) przedłużenie (W 59 cm) jest dopasowane do blatu. Blat i przedłużenie są wykonane z litego drewna o grubości 27 mm z opływowymi liniami na długich krawędziach.

W sprawie szczegółow prosimy o kontakt z Działem Handlowym: studio@arka-meble.pl