Ten serwis wykorzystuje technologię ciasteczek.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza akceptację.

Zrozumiałem
W ciągu ostatnich dwóch lat korzystaliśmy z naszych domów prawie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Kuchnie - serce domu, v1 LiberaMente pag 350 musiały dostosować się jeszcze bardziej niż wcześniej, aby stać się przestrzeniami wielofunkcyjnymi. Od miejsca do przygotowywania posiłków, do jadalni i salonu, a nawet domowego biura. 

Nie pozostało to bez wpływu na nasze aktualne pomysły na aranżację kuchni, które stale ewoluują.

W projektach kuchni 2022 przeważają solidne i trwałe materiały, które mają wysoką odporność na dezynfekowanie i czyszczenie. Ważna jest również funkcjonalność i praktyczne rozwiązania, które pomagają w organizacji domowego życia.

Trend związany z naturą i ekologią wkroczył już jakoś czas temu do naszych domów i zagościł w nich na dłużej. Naturalne drewno, kamień, stal, mosiądz – oprócz wydźwięku ekologii mają również ponadczasowy charakter, piękne będą zawsze.

v1 Evolution pag 1000 TEAM7 echt zeit Kueche 1000


Ze względu na łatwość w utrzymaniu czystości, również wysokiej jakości lakierowane fronty mebli kuchennych, które są odporne na zarysowania oraz nie zostawiają śladów palców, cieszą się dużym powodzeniem.

v1 Exclusiva pag 1000 v1 Motus 2022 pag 1000


Bardzo ważnym punktem w projektowaniu każdej kuchni jest przechowywanie. Zawsze było ważne, ale aktualnie zyskało dodatkowo na znaczeniu. Chcemy mieć miejsce, gdzie można umieszczać zapasy produktów niepsujących się, aby zabezpieczyć rodzinę na nieprzewidziane okoliczności, których w ostatnim czasie mamy aż nadto.
Taką możliwość dają wysokie szafki, które aktualnie zajmują całe ściany w kuchni. Przy większych przestrzeniach możemy zaplanować domową, praktyczną spiżarnię.

v1 Carattere pag 1000   team7 1 1000


Wśród pomysłów na blaty króluje granit, wszechstronny materiał, który świetnie sprawdzi się zarówno w kuchni tradycyjnej jak i nowoczesnej. Ze względu na to, że jest naturalny, każda płyta ma unikalne żyłkowanie co podkreśla wyjątkowość naszej kuchni. Klienci również często wybierają modny ostatnio Spiek/Dekton. To również naturalny materiał, który powstaje w wyniku spiekania cząsteczek szkła, porcelany i kwarcu, Dzięki swojej wytrzymałości i wszechstronności jest idealny do zastosowania we wnętrzach domowych, nie straszny mu nawet rozlany barszcz, wino czy kawa.

baltimora2 1000 a v1 Mood pag 1000 a

Ważnym elementem, na który powinniśmy zwrócić uwagę w naszych kuchniach jest dobra wentylacja. Zapewnia nam ona komfort przebywania nawet w otwartych na cały dom kuchniach. Naszym faworytem w dziedzinie sprzętu AGD jest marka Miele: https://sklep.arka-meble.pl/44_miele 
Sprzęt Miele to także nowoczesne technologie w kuchni. Piekarnik, który podpowiada przepisy i pomaga wybrać długość pieczenia, a za pomocą WIFI możemy włączać zmywarkę, pralkę czy wyłączyć gęś po 4 godzinach pieczenia.

miele 2 1000  miele 4 1000


Dopełnieniem każdej kuchni są elementy dekoracyjne jak uchwyty czy armatura. Czarne krany są faworytem, ale nie ustępują im te w kolorze złota. Zawsze powinny być dobierane tak, aby pasowały do innych elementów dekoracyjnych w kuchni.

 v1 Formalia pag 1000a v1 Delinea 1000a

Opracowanie: Danuta Abramowicz