Ten serwis wykorzystuje technologię ciasteczek.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza akceptację.

Zrozumiałem
IMM Cologne - Międzynarodowe Targi Mebli i Wyposażenia Wnętrz w Kolonii -  co roku odwiedza ponad 100 000 osób z ponad 100 krajów - jesteśmy częścią tej statystyki. W poszukiwaniu pięknych mebli, lamp i dodatków co roku odwiedzamy Targi, aby wybrać do oferty studia meblowego ARKA, a więc dla Was, naszych Klientów - to co najlepsze :) wejscie1Na IMM Cologne 2016 - prezentują się nasi kluczowi partnerzy handlowi - znaczące, światowe marki. To tutaj możemy przekonać się w jakim kierunku rozwija się każda z nich, jakie prezentuje nowości, innowacje czy uwzględnia panujące trendy czy też stara się je tworzyć.

Jakość i komfort wypoczynków marki Rolf Benz - ma już swoją ponad 50 letnią historię. W tym roku w Kolonii zaprezentowali piękne sofy i narożniki zarówno w skórach jak i w tkaninach. Jakość "made in Germany" i nowoczesny, czysty design - wydaje się być gwarantem sukcesu dla marki Rolf Benz. Na zdjęciach można zobaczyć również eleganckie dywany i świetnie dobrane poduszki w trendowych kolorach - pomarańczowym, zielonym. Co istotne również sofy mają do wyboru różne rodzaje komfortu. Jednym słowem piękne, komfortowe meble na imponującym stoisku w Kolonii:

rolf benz5    rolf benz 3   rolf benz
rolf benz2


Marka TEAM7
- w całej rozciągłości swojej szerokiej oferty wpisuje się w aktualne trendy wzornicze. Naturalne, tylko oliwione lite drewno to baza wszystkich produktów tej marki. Można zauważyć, że jeszcze do niedawna dominujące wykończenie mebli w drewnie orzechowym oddaje pierwszeństwo naturalnemu drewnu dębowemu. W tym roku, w Kolonii, marka TEAM7 zaprezetowała piękny, nowy stół rozkładany, poszerzyła ofertę komód i szafek TV, a także zaprezentowała wykonaną również z litego drewna kuchnię marzeń (nawet wewnętrzne szuflady w szafkach są z drewna :) Poniżej kilka zdjęć.
team7IMG 3270team7 1teamt kuchnia tram7 lozko