Ten serwis wykorzystuje technologię ciasteczek.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza akceptację.

Zrozumiałem

To już 25 lat jak wspólnie z naszymi Klientami – realizujemy marzenia o pięknych i komfortowych wnętrzach. W ciągu tych 25 lat działalności wiele razy mieliśmy to szczęście, że mogliśmy prezentować na naszej ekspozycji, a później w Waszych domach meble wyjątkowe. Takie rocznice skłaniają do podsumowań, baner25lat


dlatego pokusiliśmy się o wybór mebla 25-leica. I tak - ikoną ćwierćwiecza, wręcz idealnym połączeniem wygody i wyszukanego desingnu, została sofa TOGO francuskiej marki Ligne Roset.

„Tubka pasty do zębów, wygięta jak kawałek rury od pieca, zamknięta na obu końcach”

To była odpowiedź projektanta Michela Ducaroy na pytanie o źródło inspiracji TOGO. Czy mógł on wówczas wyobrażać sobie, że przez 40 lat ten niezwykły pomysł na siedzisko będzie triumfalnie podbijał salony w domach na całym świecie? Prawdopodobnie nie. Kultowa sofa lat 70-tych przekształciła się w ponadczasową ikonę stylu - dzięki swojej charakterystycznej sylwetce z miękkimi fałdami i zagłębieniami, do których przytulają się już dwa pokolenia. Dzisiaj z dumą warto podkreślić, że do tej pory sprzedało się już 1 280 000 egzemplarzy w 72 krajach na świecie.

sofa TOGO marki Ligne Roset

ARKAsofaTOGOLigne Roset1       TOGODOUBLE1
er.

Wybór mebla 25-lecia nie był wyborem łatwym. Wystarczy wymienić kilka innych mebli - bestsellerów - z którymi sofa TOGO walczyła o ten zaszczytny tytuł. Wśród nich znajdują się między innymi:

sofa Sourand marki Natuzzi

ARKANatuzziSurround1
krzesło Louis Ghost marki KARTELL

ARKA krzeslolouisghostKartell1
sypialnia Metis marki Huelsta

ARKAsypialniahuelstaMETIS1
fotel Reno marki Stressless

ARKAStresslessfotelReno1 
narożnik VERO marki Rolf Benz

ARKAVERORolfBenz1
kolekcja mebli AMBER marki Klose

ARKAmebleamberKlose1
sofa Cloude 7
marki Bretz

ARKABretzsofaCloud7
szezlong Le Corbusier

ChaiseLoungeChair1

lampa Tolomeo marki ARTEMIDE

tolomeoterragallery1

Zapraszamy do świętowania z nami 25-lecia studia meblowego ARKA.

Od 18 września do 4 października – promocje, rabaty i atrakcje takie jak weekendy ze specjałami kuchni naszych przyjaciół i partnerów: włoską 19 i 20 września, niemiecką 26 i 27 września i francuską 3 i 4 października.

serdecznie zapraszamy :)