Ten serwis wykorzystuje technologię ciasteczek.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza akceptację.

Zrozumiałem
AKTUALNIE POSZUKUJEMY
do pracy w naszej firmie:

architekta wnętrz

miejsce pracy KRAKÓW

od kandydatów oczekujemy:

- wykształcenia wyższego (ukończonych studiów z zakresu architektury wnętrz)
- doświadczenia w zawodzie, twórczego podejścia do projektowania
- umiejętności pracy na komputerowych programach projektowych,
- dobrej znajomości języka angielskiego
- prawa jazdy kat B
- komunikatywności,
- samodzielności, odpowiedzialności i dyspozycyjności

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie na adres e-mail: arka@arka-meble.pl CV (ze zdjęciem) wraz z portfolio i dopisaną klauzurą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Doradcy Klienta - Handlowca

·         Umowa o pracę
·         Pełny etat

Twój zakres obowiązków

·         pozyskiwanie klientów i aktywna sprzedaż produktów i usług firmy
·         spotkania sprzedażowe z potencjalnymi klientami oraz z pracowniami architektonicznymi
·         opracowywanie indywidualnych ofert i prezentacji sprzedażowych dla klientów we współpracy z
         działem projektowym
·         realizacja założonego planu sprzedaży

Nasze wymagania

·         doświadczenie w sprzedaży w branży B2C i B2B
·         prezentowanie wysokiej kultury osobistej
·         dobra znajomość programu Office
·         zorientowanie na cel i silna motywacja do sprzedaży
·         zdolność analitycznego myślenia, umiejętność pracy pod presją czasu
·         umiejętność budowania pozytywnych relacji z Klientami
·         zdolności organizacyjne, samodzielność
·         język angielski w stopniu komunikatywnym
·         czynne prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

- odpowiedni pakiet szkoleń wraz z delegacjami zagranicznymi pozwalających na profesjonalne wdrożenie
- zatrudnienie w firmie z tradycjami, o ugruntowanej pozycji na rynku
- samodzielną i ciekawą pracę w profesjonalnym zespole
- wynagrodzenie podstawowe + premia uzależniona od wyników sprzedażowych
- zatrudnienie w formie umowy o pracę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie na adres e-mail: arka@arka-meble.pl CV (ze zdjęciem) i dopisaną klauzurą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).