Ten serwis wykorzystuje technologię ciasteczek.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza akceptację.

Zrozumiałem

Zlewozmywaki


Producent: Franke
Kraj: Szwajcaria

 

Zlewozmywaki marki Franke. Idealnie dobrany zlewozmywak łączy funkcjonalność z pięknym wyglądem. W tym względzie nie ma miejsca na kompromisy. Zdobyta przez nas wiedza pozwala nam produkować zlewozmywaki dostosowane do kuchni każdej wielkości i urządzonej w każdej stylistyce. 
Atmosfera panująca w kuchni ma związek z materiałami, jakimi się w niej otaczamy. W ofercie Franke do dyspozycji mają ich Państwo całą gamę w różnych kolorach i wykonczeniach. 

  • Zlewozmywak granitowy (Fragranit+) Materiał składa się z naturalnego kwarcu i nowoczesnych spoiw akrylowych, dzięki czemu jest odporny na uszkodzenia i przy właściwej pielęgnacji długo utrzymuje nieskazitelny wygląd, dostępny jest aż w 11 kolorach.

  • Zlewozmywak ceramiczny (Fraceram) - Połyskujący i gładki ceramiczny zlew z masy Fraceram pomoże wprowadzić do kuchni ponadczasową elegancję i trwałość.  Dostępny w 5 kolorach.

  • Zlewozmywak z Tectonite® - Nowoczesny zlewozmywak z Tectonite wprowdzi do kuchni lekkość i stylistyczny luz. Ten unikalny materiał syntetyczny dostępny w 4 popularnych kolorach, które zaskakują granitowym wyglądem.

  • Zlewozmywak ze stali szlachetnej - Najbardziej ponadczasowa i bezpieczna stylistycznie, jej neutralny charakter sprawia, że sprawdzi się w każdym wnętrzu.

  • W sprawie szczegółów prosimy o kontakt z naszą Pracownią: pracownia@arka-meble.pl lub odwiedzić nasz sklep internetowy: https://sklep.arka-meble.pl/22_franke