Ten serwis wykorzystuje technologię ciasteczek.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza akceptację.

Zrozumiałem

Diesel Open Workshop

Producent: SCAVOLINI
Kraj: Włochy

DIESEL Open Workshop - w tym modelu wzornictwo przemysłowe znajduje nową równowagę, jest rezultatem partnerstwa między zespołem Diesel Living a Scavolini, Diesel Open Workshop to nowy rozdział po sukcesie modelu Diesel Social Kitchen.
Diesel Open Workshop: to kuchnia odnowiona z industrialnym akcentem. Podobnie jak warsztat, kuchnia składa się z kilku obszarów funkcjonalnych z różnym przeznaczeniem i z różnych materiałów.
Inspiracja odgrywa główną rolę; nie tylko w elementach, które charakteryzują projekt, ale w samej istocie projektu: ścisłe naprzemiennie budowane bloki i pusta przestrzeń, żmudna dbałość o szczegóły, dążenie do doskonałych materiałów sprawia, że ​​jest to "prosty" projekt, a jednocześnie absolutnie fascynująca wizja.
Modułowe konstrukcje stalowych rurek nadają wyjątkowy rytm tej kuchni, ze stylistycznym podejściem zdolnym do łączenia i ulepszania kształtów, funkcjonalności, łaczenia ducha przeszłości ze współczesną stylistyką. Nienaganna dbałość o szczegóły, które składają się na prawdziwą osobowość tej kuchni, w profilach uchwytów wbudowanych w drzwi, w ościeżnicy samych drzwi i półek, nóżek i elementów narożnych, zaprojektowanych tak, aby nadać systemowi wyjątkowy wygląd..

W sprawie szczegółów projektu i możliwości wykończeniowych kuchni prosimy o kontakt z Pracownią Projektowania Wnętrz: pracownia@arka-meble.pl