Ten serwis wykorzystuje technologię ciasteczek.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza akceptację.

Zrozumiałem
W DNA naszej firmy wpisany jest ciągły rozwój, poszukiwanie nowych, interesujących produktów, glownarozwiązań, trendów… Czas pandemii koronawirusa, który przyszedł niespodziewanie wszystkim nam pokrzyżował plany bez względu na to czy były one małe czy duże. Powoli staramy się wracać do normalności, oczywiście zachowując wszelkie środki bezpieczeństwa. Chcemy podzielić się z Wami naszymi planami

wprowadzenia nowej, naszym zdaniem bardzo interesującej marki SHAKE.

logo shake

SHAKE to współczesny design, który zachowuje równowagę między funkcjonalnością a formą, stylem i komfortem w luksusowym wydaniu. Na nowo odkrywa i wykorzystuje materiały, techniki i kształty. Wprowadza w swoich produktach estetykę ponadczasowej elegancji, pomiędzy tradycją a innowacją, wynikająca z przenikania się designu, sztuki i mody.


Arka shake 9 Arka shake 2

Arka shake 8 Arka shake 1

Wnętrza wyposażone w luksusowe, eleganckie meble zaspokajają poczucie piękna i komfortu. Tak samo mogą przemówić pojedyncze meble: fotel, sofa, krzesło, stół czy stolik w łączonych projektach wnętrz. Naszym zdaniem możliwości w projektowaniu wnętrz z udziałem produktów marki SHAKE są naprawdę bardzo duże.

Arka shake 6 Arka shake 9f Arka shake 9a
Arka shake 9b Arka shake 9g Arka shake 9c

Opracowanie: Danuta Abramowicz