Ten serwis wykorzystuje technologię ciasteczek.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza akceptację.

Zrozumiałem
Bez granic: zamiast oddzielnych pokoi, nowoczesne apartamenty mają otwartą przestrzeń, a podziały w mieszkaniach w starych budynkach są „przewietrzane” poprzez usunięcie elementów ścian. Wymagania życiowe zmieniają się obecnie dość szybko. Bardziej wyrafinowane apartamenty, w których poszukuje się wolności od konwencji, huelsta NAVIS 183007f3


jeśli chodzi o umeblowanie, wzmacniają tendencję do tworzenia przestronnych otwartych przestrzeni z efektem loftu. W razie potrzeby uzupełnia się je o jeden lub dwa pokoje robocze lub kilka sypialni.
Przenikające do siebie pokoje wymuszają potrzebę stosowania wielofunkcyjnych mebli, które wyznaczają obszary mieszkalne lub odgraniczają je od siebie.
Kuchnia i salon łączą się, ogrody zimowe i poddasze udostępniają jasną przestrzeń, a obszerne fronty okien, które idealnie otwierają się bez progów, optycznie powiększają przestrzeń o świat na zewnątrz.
Z wyjątkiem wbudowanych szaf, potrzebne są pojedyncze meble. Jednak te pojedyncze meble muszą wizualnie łączyć się w całość.
Istnieje potrzeba znalezienia odpowiedniej równowagi w designie, autonomicznej, przyjemnej, ale nie nudnej, to sztuka w aranżacji wnętrz.

Ilustracją trendu "wnętrza bez ograniczeń" są zdjęcia naszych partnerów: marki HULSTA i marki ROLF BENZ:

huelsta NAVIS 183005f3 1huelsta NAVIS 183067f3 modelhuelsta now easy 160413f3 Modelhuelsta PERSIS Wohnen 185031f3

1 RolfBenz 515 ADDIT 031 download tif1 RolfBenz 520 ALMA 778 download1 RolfBenz 005 ONDA 004 download   
Opracowanie na podstawie IMM Cologne: Danuta Abramowicz