Ten serwis wykorzystuje technologię ciasteczek.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza akceptację.

Zrozumiałem
Chcemy żyć bliżej natury, w otoczeniu roślinności. Drugi trend dotyczy bliskości natury. Właściwie nie powstają aktualnie nowe mieszkania bez balkonów, a mieszkania i domy z dostępem do ogrodów lub patio są bardzo poszukiwane, szczególnie w mieście. Te punkty kontaktu z naturą stają się teraz integralną 1IMM 2020 064
częścią naszych domów, a patio pełnią rolę drugiego salonu.

W związku z tym zaciera się różnica pomiędzy „Indoor - Outdoor”. Odporne na warunki atmosferyczne meble ogrodowe nie tylko teraz wyglądają, jakby pochodziły z salonu, ale są tam również używane! Eleganckie materiały i zaawansowane technologicznie tkaniny umożliwiają ich zastosowanie również w pomieszczeniach. Różnica estetyczna jest trudna do zauważenia zwłaszcza w górnym segmencie cenowym, a w przypadku najnowszych kolekcji mebli wewnętrznych/zewnętrznych, komfort użytkowania jest również coraz bardziej porównywalny. Jeżeli chodzi o kolorystykę wydaje się, że szary minął swój zenit, a biel stała się podstawowym kolorem mebli zewnętrznych na Targach w Kolonii.

Za ilustrację tego trendu mogą posłużyć meble outdoorowe Ligne Roset: nowa, modułowa kolekcja sof i foteli Saparella, kolekcja Ottoman czy krzesło/fotel Serpentina. Wkrótce w naszej ofercie pojawi się również nowa marka: FREIFRAU. Na zdjęciach stół Basket i krzesła Leyasol - wersja outdoorowa, ale z powodzeniem mogą spełniać swoją funkcję również we wnętrzu jadalni.

Ligne Roset:
5ligne roset 61IMM 2020 0642ligne roset 13ligne roset 4A4ligne roset 5A

FREIFRAU:
6afreifrau7JANUA BC07 Basket Lazy Susan 036JANUA BC07 Basket rund Lazy Susan 01 Afreifrau 2freifrau 3

Wkrótce trend trzeci.
Opracowanie na podstawie IMM Cologne: Danuta Abtramowicz