Ten serwis wykorzystuje technologię ciasteczek.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza akceptację.

Zrozumiałem
To tutaj, na Międzynarodowych Targach Meblowych w Kolonii, prezentuje się przyszłe trendy w projektowaniu, innowacje i produkty, które będą kształtować sektor mebli i wnętrz na najbliższy czas. Targi Meblowe w Kolonii pokazują inspirujące pomysły na aranżacje przestrzeni w naszych domach, ale Rolf Benz Volo 02 glowna


najpierw muszą się one znaleźć  w salonach meblowych, które pretendują do miana trendsetterów – roli tej od lat staramy się sprostać w naszej firmie.

A oto 8 trendów we wnętrzach, które najmocniej wybrzmiały podczas tegorocznej edycji. Będziemy je opisywać w kolejnych blogach:

Trend pierwszy: wnętrza bardziej naturalne

Pierwszy trend dotyczy większej naturalności. Coraz liczniejsze grono osób próbuje zmienić swoje zachowania konsumenckie, aby ewaluować w kierunku zrównoważonego społeczeństwa. Nasze decyzje dotyczące mobilności, telefonu komórkowego czy żywienia, tak samo jak wyboru mebli, są coraz częściej oceniane pod kątem neutralności klimatycznej. Dlatego opowiadanie historii produktu, staje się coraz ważniejsze. Oznacza to, że naturalne materiały i lite drewno są preferowane w domu, nie tylko ze względu na przytulność, ale także z uwagi na względy ekologiczne. Elementy dekoracyjne we wnętrzach, takie jak rośliny, surowe tkaniny, drewno, czasem nawet małe ogrody/patio, stają się ważnymi elementami wyposażenia wnętrz i naszymi deklaracjami za czym się opowiadamy.

Meble wysokiej jakości zdecydowanie wpisują się w filozofię zrównoważonego rozwoju.

Za ilustarcję tego trendu prezentujemy zdjęcia z Targów w Kolonii 2020, naszego partnera, marki TEAM 7, który produkuje meble z litego drewna, oliwione. Filozofia marki opiera się w 100 % o politykę zrównoważonego rozwoju. Własne plantacje drzew, za każde ścięte drzewo, sadzone jest kolejne, własny tartak, przygotowanie drewna i wykorzystanie najmniejszych jego części.
 nox Esstisch nox Bank magnum Team7Team 7 imm cologne 1team7 imm cologne 4team7 imm cologne 8ccsm 15 sol girado hood haiku team7 ec152b214fcsm 1 echt zeit Tisch lui plus grand lui Stuehle team7 e5eb663493 
Kolejny trend w następnym wpisie.
Opracowanie na podstawie IMM Cologne: Danuta Abramowicz